צלם לחתונה

כשמחפשים צלם לחתונה, יש לדעת שהצלמים הם נותני השירות החשובים ביותר מכל נותני השירות בחתונה שלכם. אתם חייבים לשים בסדר עדיפויות את הצלמים מעל פני כולם.

נכון ה-DJ חשוב גם מפריח הבלונים, ומכונת העשן, אבל מה שישאר איתכם לאורך הדרך החומרים שתקבלו מהצלמים ביום השמחה שלכם.

אנו צוות הצלמים מברוקU4 בעלי ניסיון רב בתחום הצילום מעל עשור בתחום הצילום. ברשותינו ציוד מקצועי בתחום הצילום,  המוטו שלנו, אמינות, שירות ומקצועיות. את זה אנו מבטיחים לכם.

באירוע שלכם, איתנו אתם יכולים להיות רגועים ושקטים, מציגים לכם חלק קטן מאוד מתיק עבודות נשמח לשמוע ממכם.

אנו צוות הצילום מברוקU4 נשמח לעמוד לשרותכם בכל שאלה, בקשה, התייעצות והצעת מחיר.

צלם לחתונה

שלום זוג יקר, אם הגעתם לבלוג הזה, אז אתם בטח מחפשים צלם לחתונה. הגעתם למקום הנכון. אנו נעזור לכם במאמר זה להבין מה אתם צריכים בנושא של צלם לחתונה.

קודם רצוי שתדעו דבר אחד חשוב, הדבר השני בחשיבותו באירוע שלכם "הדבר הראשון זה אתם כמובן" השני, אלו הצלמים, הם אלו שמתעדים את האירוע שלכם, הם הזיכרון שלכם, מה שהם יצלמו באירוע שלכם, ילך אתכם לאורך כל השנים, יעבור לילדים שלכם אולי גם לנכדים או אולי גם לנינים טוב נעצור פה.

לכן, אין להקל ראש במיוחד שמדובר ב-צלם לחתונה אתם צריכים לחפש את הדבסט אין מקום לטעויות אתם חייבים לדעת, שאתם בוחרים את צוות הצילום הטוב ביותר לצלם את האירוע שלכם.

המילה הטוב ביותר, היא מילה רחבה שיש בה הרבה זוויות שצריך להתבונן, מה זה הטוב ביותר,  בצלילה עמוקה אנו נגלה לכם שיש הרבה מאוד מה לדעת. איך נאמר בסרט הבורקס צ'רלי וחצי "מה אתה חושב כל אחד לוקח מברשת נהיה צבעי" בדיוק גם כך בצילום לא כל אחד שיש לו מצלמה מקצועית נקרא צלם, במיוחד שזה החתונה שלכם, אתם חייבים לבדוק שהצוות צילום בחתונה שלכם הוא צוות מקצועי.

האם הצלם משתמש בציוד מקצועי או בציוד חצי מקצועי? האם הצלמים מנוסים בתחום הצילום? חשוב מאוד הכימיה מול הצלמים, האם הצלמים יוצרים אתכם קשר שייתן לכם הרגשה נינוחה ביום הצילומים, שכן אתם ביום המאושר שלכם, תבלו איתם הרבה זמן ביום הצילומים. נושא לא פחות חשוב, האמינות מול  חברת הצילום שאיתה סגרתם את חבילת הצילום. אתם סגרתם בהרגשה טובה, בהרגשה שהצוות הצילום שלכם באירוע שלכם, הוא אמין ומה שהזמנתם תקבלו. למשל הזמנתם  שני צלמי וידאו ושני צלמי סטילס קבלתם רק צלם סטילס אחד, זה אמינות, לדעת שבאירוע שלכם מה שסגרתם קבלתם, ביום האירוע שלכם סביר להניח שזה לא יעסיק אתכם שחסר צלם סטילס אחד או תשכחו לבדוק, תנו לבן משפחה או לחבר קרוב לבדוק בעבורכם שכל צוות הצילום נמצא כפי שהזמנתם.

לגבי ציוד  מקצועי? טוב לא המקום כאן להתחיל להסביר על מצלמות ובטח לא להתחיל לבדוק את הצלם עם איזה מצלמה הוא בא לצלם באירוע שלי, אבל תתפלאו היו לקוחות שבדקו עם איזה ציוד צילום אנו נצלם באירוע, כן כאלו שמבינים בדגמים של מצלמות,  אני מבין אותם זה בסדר, אתה משלם אתה רוצה לקבל את הדבסט. אתם מתחתנים אתם לא רוצים שהצלם שלכם יבוא לך עם מצלמה שעולה בחנות אולי 1000 שקל ואתם אפילו לא תדעו. כן, יש מה לבדוק שבוחרים צלם לחתונה.

אז איך באמת אתם בוחרים את הצלם הנכון, בטח לא תלכו לבדוק את הציוד של הצלם או תתחילו לתחקר באגרסיביות את הצלם על הניסיון שלו. יש דרכים אחרות.

אחת הדרכים, לתת לצלם להבין שאתם קצת עשיתם שיעורי בית, זה לומר לצלם "אני מקווה שהציוד שלך מקצועי זאת אומרת אתה מצלם עם מצלמות  FULL FRAME  באירוע שלי" המונח הזה כבר ייתן לצלם להבין שהציוד באירוע שלכם חייב להיות מקצועי ולא חצי מקצועי, לא שמצלמות חצי מקצועיות הן  לא טובות הן מצוינות, אבל לחתונה אני רוצה את הדבסט, מדובר בחתונה לא מדובר באירוע שאין בעיה לבוא עם מצלמות חצי מקצועיות, זה גם בסדר לבוא עם מצלמות חצי מקצועיות, אבל בחתונה שלכם אתם רוצים את המרצדס של המצלמות וכמובן את הצלם המקצועי.

לגבי מקצועיות, שנים הם פקטור חשוב, אבל לא בהכרח. אבל תמיד טוב לקבל איזה פידבק של לקוח אחר, לבקש מהצלם איזה פידבק מלקוח אחר, אם זה דרך חבר או משפחה אז בכלל זה טוב.

נושא חשוב אחר, לוודא שבחתונה שלכם הצלם מציב מצלמות גיבוי במיוחד בחופה, לדאוג שהצלם מצלם עם מייצב, בשפה מקצועית גימבל, כך ש-הוידאו שלכם יצא נקי, חלק וללא תזוזות מצלמה לא רצויות.

זהו זוג יקר, אלו בסיס הדברים שצריכים לבדוק.

אנו צוות הצילום מברוקU4 נשמח לעמוד לשרותכם  בכל שאלה, בקשה, התייעצות והצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר


כתבו לנו: Gmail mabruk4u1@gmail.com

זמינים בשבילכם: Clockify  8:00  –  23:00 

נייד:   052-4898688

ווטסאפ: WhatsApp  052-4898688