ניסיון מקצועי

כשמדברים על ניסיון מקצועי, אנו ב-מברוק צילום אירועים גאים בניסיון המקצועי שלנו. אנו מעל עשור בתחום הצילום, עם לקוחות מרוצים, כשהמוטו שלנו הוא, שירות, אמינות ומקצועיות.

כשמדובר על שירות, אנו שמים דגש על נושא השירות מול הלקוח, דואגים שהלקוח יקבל שירות אישי בשיחה ובפגישה תוך כדי תשומת לב רבה לבקשתכם ולדרישה שלכם וביחד איתנו ועם הניסיון המקצועי שלנו, אנו נתאים בעבורכם את החבילה הרצויה והמתאימה בעבורכם.

אנו ב-מברוקU4 נדאג תמיד להיות אתכם בקשר לפני האירוע וגם אחרי האירוע לתת לכם מענה ושירות לכל דרישה ובקשה שלכם.

אחד הדברים החשובים, עליהם אנו שמים דגש חזק ביותר בקשר העסקי בנינו, הוא האמינות של נותן השירות מול לקוח. אין ספק שיצירת אמינות יוצרת אינטרקציה חיובית ורוגע אצל הלקוח. הלקוח יודע שביום השמחה שלו הצלמים יגיעו בזמן, יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר, ידעו להכווין את  בעלי השמחה בכל שלב באירוע. לכן אנו מבצעים רישום מסודר, דואגים להיות בקשר עם הלקוח לפני ואחרי האירוע, הניסיון המקצועי של צוות הצילום מברוקU4 יהיו איתכם לכל אורך האירוע ויתעדו כל רגע חשוב באירוע שלכם, שכן אנחנו מתעדים את האירוע שלך, הזיכרון מהאירוע שלכם הוא אנחנו, צוות הצילום מברוקU4, לכן אנו דואגים ליצור קשר עסקי אמין מול הלקוח כדי שתעו שאתם בידיים טובות אמינות ומקצועיות.

נושא שלישי מקצועיות, כמו שכבר הזכרנו לעיל אנו מעל עשור בתחום הצילום עם הרבה לקוחות מרוצים, אנו עובדים אך ורק עם ציוד מקצועי, ביחד עם הניסיון המקצועי אני מבטיחים לכם לקבל מוצר ברמה גבוה תמונות וסרט וידאו ברמה גבוה סרט שישאר איתכם לעד.

נשמח לעמוד לשרותכם  בכל שאלה, בקשה, התייעצות והצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר


כתבו לנו: Gmail mabruk4u1@gmail.com

זמינים בשבילכם: Clockify  8:00  –  23:00 

נייד:   052-4898688

ווטסאפ: WhatsApp  052-4898688