מקצועיות

כשמודבר במקצועיות אנו ב-מברוק צילום אירועים לא מקלים ראש ואף מחמירים בנושא וזה אומר שאנו עובדים רק עם ציוד חדיש ומקצועי, אנו בכל אירוע מביאים ציוד גיבוי חס וחלילה מצלמה לא עובדת מכל סיבה או ציוד נשבר, תמיד יש בפקאל של הצלם ציוד מקצועי נוסף כך שאתם הלקוחות שלנו יכולים להיות הכי רגועים שבעולם.

כל אירוע וידאו מצולם בעזרת חצובה או מייצב וידאו בשפה מקצועית גימבל כך שהוידאו שלכם ללא תזוזות לא רצויות, אתם מקבלים וידאו חלק ויציב לצפייה.

בתחום הסטילס, אנו משתמשים בעמודי תאורה, על מנת לקבל תאורה נכונה בתמונה המתקבלת באירוע שלכם.

בכל אירוע אנו מביאים מצלמות  צילום כגיבוי צילום נוסף המצלמות את האירוע בזוית אחרת בנוסף לצלמים האחרים, זה נועד לקבל זוויות אחרות של האירוע, פלוס גיבוי של האירוע כך שאתם יכולים להיות שקטים ורגועים איתנו.

בנוסף לכך אנו משתמשים בצילום ברזולוציה גבוה אם זה בסטילס ואם זה בוידאו כך שהחומרים שאתם מקבלים חדים ובאיכות גבוה.

כל החומרים עוברים עיבוד נוסף, הלקוח תמיד מקבל סרט ערוך של האירוע בצורה מסודרת ומקצועית כולל תמונות סטילס בין אם זה באלבום או ללא אלבום לפי בחירת הלקוח.

אנו צוות הצלמים מברוקU4, מתחייבים לתת לכם שירות אדיב אמין ומקצועי להיות איתכם לכל אורך האירוע, להכווין אותכם כך שהצילומים שלכם יצאו בצורה מקצועית ולהיות איתכם בקשר לפני ואחרי האירוע וכמובן התחייבות למסירת חומרים בזמן וללא עיקובים.

נשמח לעמוד לשרותכם  בכל שאלה, בקשה, התייעצות והצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר


כתבו לנו: Gmail mabruk4u1@gmail.com

זמינים בשבילכם: Clockify  8:00  –  23:00 

נייד:   052-4898688

ווטסאפ: WhatsApp  052-4898688