מזל טוב, בשעה טובה ומוצלחת נולד לכם ילד, מלאך קטן  שעומד למלא את ביתכם באור גדול.

אתם כבר מתכוננים להכין את טקס ברית המילה של ילדכם, ללא ספק צלם לברית הוא מאוד חשוב באירוע השמחה שלכם, שכן מה יותר חשוב מלתעד את האירוע המבורך בצילום וידאו וסטילס. תמונות וידאו שילכו אתכם לכל החיים, אין רגע מאושר חשוב ומרגש להורים שצופים בברית המילה של בנם בסרט וידאו גם לאחר שנים שעברו.

חלק מההורים לא תמיד מזמינים צלם וידאו, אלא מסתפקים רק בתמונות סטילס. דווקא באירוע כה חשוב אין המצלה גדולה יותר שניתן לתת, מאשר קחו צלם וידאו וגם צלם סטילס לאירוע חשוב בו בנכם שנולד נכנס בטקס ברית המילה.

לכן חשוב, לתת דגש מאוד רציני בנושא צלם לברית מילה  לא להתפשר ולצלם ב-וידאו ובסטילס ולתעד את האירוע מכל הבט. אם רוצים ניתן לפנק אות האורחים ב-מגנטים לאירועים  זה אפשרי כמובן .אבל יש להבין שהמגנטים הם יותר לאורחים פחות למשפחה, בעלת השמחה.

לא פעם נתקלתנו בזוגות שהדגש שלהם על המגנטים היה ממש בולט. אבל זה במאמר אחר נרחיב על הנושא המגנטים. כמו שהוזכר לעיל המגנטים הם לאורחים ולכן אין להסתפק רק במגנטים אלא לתעד את טקס ברית המילה באופן מלא, וידאו וסטילס.

יש זוגות שהתקציב לא מאפשר להם להביא גם צלם וידאו וגם צלם סטילס, העניין הוא שיש הבט חשוב שהזוג צריך לדעת, כגון כמות האורחים.

כמות אורחים, הנתון הזה מאוד חשוב, הוא יכול לקצר את העלויות כלומר זוג שיש לו כמות אורחים בערך עד 80 – 100 איש יש אפשרות שצלם אחד יבצע את העבודה גם וידאו וגם תמונות.

 

בנוסף לכך שבטקס ברית המילה צלם הוידאו מצלם דיי בצורה סטטית פחות כמו צילום וידאו ברחבת ריקודים למשל ששם צריך לתת צורה מקצועית אחרת.

במשט אחד, ניתן להזמין את צלם הוידאו לצלם רק בטקס ברית המילה, כלומר את העיקר שבאירוע. הכל נתון לשיקולי הזוג המאושר ההמלצה שלנו, לא לוותר על הוידאו או על הסטילס לשלב את שני התחומים בטקס ברית המילה של בינכם.

צילום ברית מילה הוא טקס מאוד חשוב ורצוי שיהיה לכם תיעוד בוידאו ובסטילס שילך אתכם לכל החיים לזכור רגע מאושר בחיים.

לדף הרשמי ולגלריה לחצו כאן

אנו צוות הצילום מברוקU4 נשמח לעמוד לשרותכם  בכל שאלה, בקשה, התייעצות והצעת מחיר.

לקבלת הצעת מחיר


כתבו לנו: Gmail mabruk4u1@gmail.com

זמינים בשבילכם: Clockify  8:00  –  23:00 

נייד:   052-4898688

ווטסאפ: WhatsApp  052-4898688 

Call Now Buttonלחצו כאן להתקשרות
נגישות
WhatsApp WhatsApp us